İstanbul Pharma

Corona Salginin da Tüm Dünyaya Güvenilir Test Kiti , Maske, Dezenfektan ve Koruyucu Kiyafet Sagliyoruz

Corona salgininda firmamizin rolü, salginin yayilmasinin önlenmesi ve kontrollerinin saglanmasinda oldukça büyüktür. Corona Virüs bir baska deyisle COVID-19, tüm dünyayi etkisi altina almis olup yayilma hizi fazlasiyla yüksektir. Patlama noktasini Çin`in Wuhan kentinde yasayan virüs ilk defa karsilasilmasi sebebiyle dünyayi hazirliksiz yakalamistir. Bu nedenle tam olarak virüs üzerinde etkili asi veya ilaçlar henüz test asamasinda olup kullanima açilamamistir. Su anda var olan ilaçlarla tedavi edilmeye çalisilmaktadir. Ancak bu bazi durumlarda yetersiz kalmaktadir. Bu nedenle öncelikli hedef virüse yakalanmamak olmaktadir.

Salgina Dair Koruyucu Ve Test Amaçli Ekipmanlar

Virüse yakalanmayi engellemek yayilimi yavaslatmak için bazi önlemler mevcuttur. Saglik Bakanligi tarafindan da belirtildigi gibi virüs alacagimiz önlemlerden daha güçlü degildir. Virüs birçok sekilde yayilim gösterebilmektedir. En yaygin olani solunum, temas gibi faktörlerdir. Öyle ki virüsün bulasmasinda solunum yollari önemli bir geçidi olusturmaktadir. Bu nedenle agiz, burun gibi bölgelerin mutlaka hijyenik olarak kapatilmasi gerekmektedir. Tüm dünya genelinde de bu manada maske takimi zorunlu hale getirilmistir. Bu kapsamda firmamiz tüm dünyaya saglamis oldugu sagliga uygun ve koruyucu özellikli maskelerle öncüdür. Buradaki temel amaç salgina yakalanmis kisilerden çikabilecek herhangi bir salginin baska insanlara ulasmasinin ve hastaligin yayilmasinin önünü kesmektir.

 Ülkenin ve dünyanin sagligini korumak amaciyla dis dünya ile temasi en az düzeye indirilmesi önem teskil etmektedir. Bu kapsamda özellikle saglik çalisanlarinca kullanilmakta olan koruyucu kiyafet tüm dünyaya tarafimizca saglanmaktadir. Bu sayede özellikle saglikçilarin hijyenik kosullarda hizmet verebilmesi mümkün kilinmaktadir. Bir diger önemli konu ise temas yolu ile bulusmasini engellemektedir. En çok ellerle bulasmakta olan virüsü engellemek için ellerin sik yikanmasi gerekmektedir. Su, sabun bulunmadigi durumda kullanim rahatligi ve hijyen saglamasi bakimindan dezenfektan tercih edilir. Atesi yükselmis, solunum zorlugu çeken insanlar Corona süphelisi olabilmektedir. Bu durumlarda dogru sonuca ulasmak önem teskil etmektedir. Bunun için Istanbul Pharma firmasinin gelistirilmis test kitleri vardir. Firmamizca saglanan güvenilir test kiti dogru sonucu vermektedir. Test kitinin güvenilir olmasi yapilacak tedavi için de büyük önem arz etmektedir.