İstanbul Pharma

Gizlilik Politikası

 

Bu gizlilik politikası, İSTANBUL PHARMA COMPANY ŞİRKETİ’ ne ait internet sitesi www.istanbulpharma.com.tr üzerinden kullanıcıların www.istanbulpharma.com.tr da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunmasının şartlarını düzenlenmektedir.

 

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

 

www.istanbulpharma.com.tr kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

 

Kişisel bilgilerin ve kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. İstanbul Pharma Company bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, İstanbul Pharma Company tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, İstanbul Pharma Company’ nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

 

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, İstanbul Pharma Company  haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler İstanbul Pharma Company tarafından da güncellenebilecektir.

 

İstanbul Pharma Company, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alabilir ve kullanabilir.

 

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

 

www.istanbulpharma.com.tr internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, İstanbul Pharma Company  gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.