İstanbul Pharma
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

İlaç tedarik zinciri birçok sağlık hizmeti toptancısı için zor bir süreçtir, ancak iyi bir ilaç ihracatçısı bunu erişilebilir kılar.

İlaç tedarik zinciri birçok sağlık hizmeti toptancısı için zor bir süreçtir, ancak iyi bir ilaç ihracatçısı bunu erişilebilir kılar. İstanbul Pharma firması, Dünya çapında Profesyonel sağlık hizmeti konumu için bir ilaç ihracat menşeidir. 15 yılı aşkın ticaret tecrübemiz ve tedarik yönetimi teknolojisi ile hızlı ve doğru ürünler sunuyoruz. En önemlisi özel ihtiyaçlar için en uygun maliyetli ve pratik çözümleri kullanıyoruz.

İstanbul Pharma'da dünyanın her yerinden müşterilerimizle çalışıyoruz ve her hacimdeki siparişleri yönetiyoruz. Hizmetlerimiz, sağlık hizmeti tedarikçilerinin operasyonlarını etkin bir şekilde yürütme ve müşterilerine üreticilerle karmaşık ilişkiler konusunda endişe duymadan hizmet verme şansı verir.

İlaç ihracat hizmetleri ve kaliteyi nasıl dağıtabileceğimizi ve siz ve müşterileriniz için maliyetleri nasıl azaltabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

İstanbul Pharma'da her hastalığı iyileştirmeye yardımcı olan veya genel sağlığı iyileştiren standart ilaçlara ulaşılması gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle güvenilir Medikal Ürünler aracılığıyla dünya genelinde insanların sağlığını iyileştirmeye yardımcı oluyoruz.

Biz Hastalar için en hayati olan ilaçların her zaman mevcut olduğundan emin oluruz ve tüm insanların sağlıklı yaşamayı hak ettiğine inanıyoruz. Her zaman müşterilerin gereksinimlerini araştırır ve buna göre bir yol izleriz.

Girişimimiz, müşterileri, çalışanları ve dünya çapındaki toplumu içeren paydaşlar arasında tercih edilen şirket olmaktır.

71
Ülkeye İhracat Yapıyoruz.

Dünyanın her noktasına hizmet vermekteyiz. Sektöründe en iyi markalar ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

12000
Adet Ürün Siparişi Alıyoruz.

Bizi biz yapan değerlerler ve müşterilerimiz sayesinde dünyanın her noktasına ihracat yapmaya devam ediyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Firmamız bir ilaç toptancısı olup, içerisinde diğer tıbbi malzemeleri ve sağlık projelerini de bar indirir. Global bir firma olup ülke ve coğrafyaya ayırmadan her insana sağlık açısından yardımcı olur. Önceliği her zaman saliktir ve büyük bir deposu vardır. Her türlü ilacın bulunmasının yani sıra nadir bulunan ilaçları da temin eder. İnsani projelerdeki eksiklikler ile birlikte kurumsal yerlerdeki her türlü eksikliği de giderir.
Laboratuvar ortaminda kullanilan Istanbul Pharma tibbi malzemeler su sekildedir : 1-Amyant Tel : Cam malzemenin isidan zarar görmemesi amaci ile kullanilan tel tabakadir . 2- Balon ve Balon Joe : Preks camdan yapilmaktadir. Isiya ve soguga karsi kaynaklidir . 3-Baget Cam Çubuk : Karistirma islemlerinde kullanilmaktadir. 4- Beher: Plastik veya camdan yapilabilmektedir. Daha küçük sivilarin aktarimi için kullanilmaktadir. 5-Bistüri : Materyallerin çok küçük parçalara ayrilmasi ya da dokularin kesit alma islemlerinde kullanilmaktadir. Keskin bir biçaktir. 6-Bunzen Beki : Dogalgaz ya da bütan gazini aleve dönüstüren demir bir aparattir. 7-Büret : Cam borudan yapilmaktadir. Alt kisminda musluk bulunmaktadir. Titrasyonda kullanilmaktadir. 8- Damla ve Damlalikli Sise : Küçük islemlerin yapilacagi sirada kullanilan tibbi malzemeler kapsamindadir. 9-Deney Tüpü : Camdan yapilmistir ve isiya karsi dayaniklidir. 10-Ependorf Tüp : Plastikten yapilmaktadir. Kapaklidir. Küçük hacimler için kullanilmaktadir. 11- Falkon Tüpü : Kapaklidir. Üzerinde hacim göstergeleri bulunmaktadir. 12- Desikatör : Kurutma islemleri için kullanilmaktadir. Kapak kismindaki çesmeler, vakumlu model olduklarini göstermektedir. Camdan , metalden ya da porselenden yapilabilmektedir. 13-Erlen : Camdan yapilmaktadir. Üzerinde hacim göstergeleri bulunmaktadir. 13- Firça : Cam malzemeler ve diger malzemelerin temizligi için kullanilmaktadir. 14- Havan ve Tokmagi : Küçük partikülleri ayirmak amaci ile kullanilmaktadir. 15- Huni : Sivi madde aktarimi amaci ile kullanilmaktadir. Ayni zamanda filtrasyon için de kullanilmaktadir. 16- Kronometre : Zamana bagli ölçümler için kullanilmaktadir. 17- Lam ve Lamel: Mikroskop incelemelerinde kullanilmaktadir. 18- Lanset : Kan almak amaci ile parmakta delik açmak için kullanilmaktadir. Tek kullanimlik steril ignelerdir. 19- Masa : Isinan cam malzemenin bir yerden baska bir yere aktarilmasi amaci ile kullanilan, tahta veya metalden yapilmis kiskaçlardir. 20- Mezür ( Dereceli Silindir ) : Madde aktarimi amaci ile kullanilmaktadir. Üzerinde dereceleri bulunmaktadir. 21- Mikro pipet : Küçük hacimli sivilarin aktarimi için kullanilmaktadir. 22- Numune Siseleri : Doku örneklerini saklamak için kullanilan agzi kapakli siselerdir. 23- Öze : Mikroorganizmalari besi yerlerine eklemek için kullanilmaktadir. 24- Para film : Siselerin hava almasini engellemek amaci ile kullanilmaktadir. Yukarida bahsedilen tibbi malzemeler, firmamiz tarafindan üretilmektedir. Ürünlerimiz, tedarik edilmeden önce yasal gerekliliklere uygunlugu ve kalite standartlarina uyumu açisindan degerlendirilmektedir.
Acil bir durum söz konusu olduğunda, bazı imkânlar sınırlanır. Acil durum kiti, gerek yaraların meydana getireceği hasarları azaltmak için, gerekirse de temel ihtiyaçlarımızı karşılamamıza yardımcı olmak için çok gerekli bir önlemdir. Acil durum anında bizim hayatta kalmamızı sağlayacak olan bu kitleri; evde, iste ve hatta aracımızda bile bulunması gereklidir. İçerisinde bulunacak olan malzemeler, firmamız tarafından özenle temin edilip, güvenle satışa sunulabilecek malzemelerdir.
Bazı hastalıklar vardır ki; milyon da bir görülmektedir. Az karşılaşılan bu nadir hastalıkların tedavisi de oldukça zor ve pahalıdır. Nadir hastalıkların tedavisinde kullanılan bu ilaçlara ise yetim ilacı adi verilmektedir. Yetim ilaçları, fiyatının pahalı olmasının sebebi çok fazla kullanılmadığındandır. Ülkemizde üretimi durmuş olan bazı ilaçları, firmamız üreterek temin etmeyi en büyük amaç haline getirmiştir.
Bir ilaç firmasının insani yârdim projelerini gerçekleştiriyor olması çok mühim bir durumdur. Çünkü böyle bir proje tüm insanların sağlıklı olmasını istediklerini ve insanları önemsediğini gösterir. Firmamızın yürüttüğü insani yârdim projeleri de bu amaç için gerçekleştirilmektedir. Bir ilaç toptancısı olan firmamız uluslararası temelli ilaç, tıbbi malzeme toplama ve dağıma isinde oldukça uzmanlaş mistir. Nakliye, depolama ve kaynakları etkili bir şekilde kullanmada oldukça iyidir. Bununla birlikte kaliteli ve güvenilir isler gerçekleştirir. Bütün isleri gerektiği zaman büyük bir hızla yürütür ve hemen ilaçları tedarik eder. Firmamızın, asil önemsediği insanların sağlığıdır ve bu nedenle hem ücretli hem de Yardım amaçlı ilaç dasitimi gerçekleştirir. İnsanlar için gerçekleştirdiği ilaç dağıtımı ve insani Yardım projeleri hiçbir şekilde insan ya da coğrafya ayrımı yapmaz.
Neler Yapıyoruz?