İstanbul Pharma

Ilaç Ihracati ve Sevkiyatinda Büyük Bir Marka Olduk.

Firmamiz, yerli ve uluslararasi arenada ilaçtemininde öne çikan bir kurulustur. Kurumumuz Istanbul Pharma son zamanlarda yasanan covid-19 salgininda; sizlerin, saglik sektörünün her türlü tibbi ekipman ve ihtiyaçlarini her zaman güvenle yerine getirmistir. Istanbul Pharma bu özellikleriyle içinde bulundugumuz pandemi sürecinde yoluna saglam adimlarla devam etmektedir. Firmamiz özellikle bu dönemde insan sagliginin önemi, ilkesinden vazgeçmeyerek; sizlere ve saglik sektörüne gerekli ilaç ve tibbi malzeme gereksinimlerini son kapasitede sagliyordur. 

Hizmetlerimiz

Istanbul Pharma, ilaç toptanciligini, dagitim ve tedarik zincirini sadece yerli pazar için degil küresel pazar içinde geçerli olmasini hedeflemektedir. Firmamizin hizmet vizyonu, hastalara, ihtiyaç sahiplerine ve saglik sektörüne en iyi hizmeti verebilmektir. Bu ugurda; dil, din, irk ve uzak cografyalar demeden, her yere ve her insana ihtiyaç duyulan, ürün ve ürünlerimizi gönderiyoruz.

Firmamiz bu zorlu dönemde bile klinik arastirmalar, insani yardim projeleri, yetim ilaçlar ve tibbi malzemelerin aksamadan devinimini saglamak için gece gündüz demeden, var gücüyle, uluslararasi pazarda ve ülkemizde yoluna saglam adimlarla devam ediyor. 

Klinik arastirma ve tedarik zincirinde son dönemde yasanan zorluklarin asilmasi, firmamiza önemli anlamda tecrübe katip, yürüdügümüz yolu daha hizli adimlar ile çikmamiza imkan saglamistir.

Insani yardim projeleri kapsaminda, yardima muhtaç olan ülke ve bölgelere kosulsuz, sartsiz yardim etmeye devam ediyoruz. Bu bölgelere, bünyemizde çalisan saglik personelimiz, hekim ve profesyonel saglik çalisanlariyla destegimiz devam etmektedir. Insanlari, kalite ve standartlara uygun sekilde ilaçlarla tedavi edip, sifa olmaya çalisiyoruz.

Nadir hastaliklarla mücadele eden ve ilaç sikintisi yasayan insanlar için yetim ilaçlarimiz, bu zorlu süreçte bile sevkiyat zincirimizin ve ilaç tedarik agimizin gücü yapisi sayesinde kesintisiz sekilde ulastirilmaya devam etmektedir. Bu sayede bir çok insanin sagliginin bozulmamasini saglayarak onlari hayata tutunmalarini sagliyoruz.  

Tibbi malzemeveacil durum kitleri ile son zamanlarda içinde oldugumuz pandemi sürecine destek olamaya çalismaktayiz. Bu baglamda, saglik sisteminin hizli çalismasi firmamiz için son derece elzem bir konudur. Bu konudaki dagitim gücümüz, firmamizin ilaç ihracati ve sevkiyatinda daha büyük bir marka olmasini saglamistir.