İstanbul Pharma

Istanbul Pharma, Corona Virüsü ile Mücadeleye Sagladigi Destekte Öncü Firma Olmaya Devam Etmektedir.

Istanbul Pharma Firmasi olarak kuruldugumuz günden bugüne ilaç ve tibbi malzeme temini alaninda uzmanlasmis kadromuz ve çözümcü anlayisimiz ile ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet vermekteyiz. Uluslararasi bazda ilaç ve tibbi malzeme temini yapan firmamiz, dünyanin her yerindeki saglik alt yapisinin iyilestirilmesini kendine bir görev olarak addetmektedir. Verdigi hizmetler araciligiyla saglik kalitesinin iyilestirilmesine katki saglayan firmamiz, ilaç ihtiyaci duyan kisinin hangi cografyada olursa olsun ihtiyaci duydugu ilaca en uygun fiyatla ulasmasini saglamaktadir. Saglik Bakanligi tarafinca onaylanmis bir ilaç deposu konumunda olan firmamiz; klinik arastirma, yetim ilaçlar ve tibbi malzemeler ile acil durum kitlerinin temin edilmesi alaninda hizli ve ulasilabilir bir dagitim agiyla tüm dünyaya hizmet sunmaktadir.

Corona Virüs Ile Mücadeleye Sundugumuz Katkilar

Tarih boyunca insanlar savas, kitlik ve dogal afetlerin yani sira salgin hastaliklar ile mücadele etmek zorunda kalmistir. Aralik 2019 yilinda ilk olarak Çin'in Vuhan kentinde görülmeye baslayan ve hizla tüm dünyayi etkisi altina alan corona virüs isimli salgin hastalik, tüm dünyaya yayilmaya hizla devam etmektedir. Çin’de bulunan Huanan deniz pazariyla baglantili olarak yayildigi tahmin edilen virüs, 11 Mart 2020 tarihinde Dünya Saglik Örgütünce,  pandemi dönemi ilan edilmistir. Pandemi ilaniyla birlikte Istanbul Pharma Firmasi olarak dünyanin her zamankinden daha çok ilaç firmalarinin destegine ihtiyaç oldugunu görmüs ve bu konuda sektöre öncülük etmeyi kendimize görev edinmis bulunmaktayiz.

Insani yardim projelerine destek olmayi kendine her daim misyon edinmis olan firmamiz, Insani Yardim Projeleri araciligiyla saglik alanindaki sorunlarin çözümüne büyük katki saglamaya daha önce oldugu gibi pandemi sürecinde de devam etmektedir. Corona salgininda tüm dünyaya güvenilir test kiti, dezenfektan, koruyucu kiyafet ve maske yardimi saglayan firmamiz, ayni zamanda tüm dünyada devam eden corona virüs asisi çalismalarina da destek olmaktadir. Öte yandan Istanbul Pharma Firmasi, corona salgini esnasinda ihtiyaç duyulan ilaçlarin teminini, hizli ve güvenilir bir dagitim agiyla dünyanin her yerine saglamaktadir. Bu dogrultuda virüsün durdurulmasi için verilen mücadelede sektöre öncülük ediyor ve sagliginizi her daim korumayi amaçliyoruz.