İstanbul Pharma

Kalite Güvencemiz

Klinik Araştırmalar Temini

 

İstanbul Pharma olarak sağlık sektöründe oldukça önemli bir görevi yerine getirdiğimiz bilinci ile hizmet veriyoruz. Bu nedenle de kalite güvencesi sunan bir hizmet süreci çalışması yürütüyoruz.

Hizmette Profesyonellik

Personelin eğitimi ve motivasyonu; hizmet anlayışımız, değerlerimiz ve süreç hakkında personele eğitim verilmektedir. Motivasyonu yüksek ve iş becerisini geliştiren ekip ile çalışma kaliteli hizmet vermenizde etkili olmaktadır. 7/24 izleme ve kayıt sistemi; ile depoların sürekli olarak sağlıklı ve ilaç sağlama koşulları oluşturulmaktadır. Kayıt sisteminde oluşabilecek olumsuz bir durumda ilgili personele bilgilendirilmekte ve bir şekilde hızlı müdahale edilmektedir. Standart çalışma prosedürleri ile tüm çalışmalar belirlenerek yürütülmektedir.

Çalışma Sürecimiz

Soğuk hava depoları, ilaç saklamaya uygun ortam oluşturmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunabilmek için tüm süreç kontrol altında tutulmaktadır. Depolama ve operasyon çözümleri, ile siparişlerin en sağlıklı şekilde ulaşmasını destekleyen paketleme sistemi uygulanmaktadır. İyi dağıtım uygulaması ile uyumlu bir çalışma yürütülmektedir. Müşteri yazılım yönetimi modülü sayesinde tüm departmanlar arasında bağlantı kurulmaktadır. Sipariş ve müşteri yönetimi sağlanarak, zamanında doğru bilgi aktarımı ile süreç en iyi hale getirilmektedir.


Klinik Araştırmalar Temini

 

STANDART ÇALIŞMA PROSEDÜRLERİ

Şirketinizin sürekli gelişen bir ivmeyle vizyonunu genişletmek istediğinizde pek çok çözümü değerlendirebilirsiniz. İşte değerlendirmenize dahil olabilecek çözümlerden biri de Standart çalışma prosedürleri olmaktadır. Özetle yazılı dokümanlar olarak tanımlanan prosedürlerin şirketinizin ivmesini sürekli geliştirdiğini görebilirsiniz.

Analiz Edin, İstediğiniz Zaman Güncelleyin, Fonksiyonel Olması İçin Özelleştirin

Standart çalışma prosedürleri için kullanım alanlarını kısıtlı olarak değerlendirmek doğru değildir. Şirketiniz hakkında rapor oluşturma, bilgi akışı sağlama ve veri paylaşımı gerektiğinde istediğiniz birçok hizmetin sağlanabilmesi maksadıyla da kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman güncelleyerek daha yeni ve gelişmiş yazılım çözümleriyle de ilgilenebilirsiniz. Özellikle şirketinizin düzenlenmesi beklenmeyen belgeleri için dağıtımında ihtiyaç duyabilirsiniz. Şirketiniz için doğru çözümleri dikkate almak istediğinizde Standart çalışma prosedürleri özelleştirilebilir varlığı ile size sunuluyor.

Şirketinizin Gelişimindeki Rolü Nedir?

Şirketinizin gelişme potansiyeli için performansını dikkate aldığınızda mutlaka hizmet ve kalitenin ön planda bulunduğunu görürsünüz. Dolayısıyla da şirketinizin gelişimi için hizmet ve kalitenin müşteriyi memnun edecek düzeyde bulunması gerekiyor. Hepsi toplandığında ise hizmet ve kalite akışında rolü büyük olan standart çalışma prosedürleri bulunuyor.


Klinik Araştırmalar Temini

 

PERSONEL EĞİTİMİ

İstanbul Pharma tüm dünya ülkelerinde ilaçlara ulaşımı daha kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle sağlık ve tıbbi kuruluşlara, Sivil Toplum Kuruluşlarına, İnsani Yardımlaşma Kuruluşlarına ilaç tedariği yapmaktadır. Bu hizmet sürecinde profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Personelin Sürece Hazırlanması

İstanbul Pharma toptan ilaç tedarikçisi olarak sektörde en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu süreçte de personelin tüm hizmete hakim ve verimli çalışması oldukça önemlidir. Bu nedenle de personel eğitimine büyük özen gösterilmektedir. Personel eğitiminin periyodik olarak verilmesi ile personelin sisteme ve sürece hakim olmasını sağlamaktadır.

Takım Çalışması ve Profesyonellik

Profesyonel çalışma sayesinde müşterinin beklentisine yönelik hizmet sunulmaktadır. Sipariş alınması, ürün bilgisi sunumu, siparişin hazırlanması, ulaştırılması ve takibi dikkatle yapılmaktadır. Bu sürecin dikkatli ve profesyonel olarak tamamlanması ise eğitimli ve yapılan işin ciddiyetine hakim personel ile mümkün olmaktadır.

Profesyonel çalışma sürecinde eğitimli olan personel takım çalışması ile daha verimli hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı profesyonel çalışma ile ülke ve bölge fark etmeksizin en kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu başarının elde edilmesi ve sürekliliği için personel eğitimine önem verilmektedir.