İstanbul Pharma

Klinik Arastirmalar Temini

Firmamız bir ilaç toptancısı olup, içerisinde diğer tıbbi malzemeleri ve sağlık projelerini de bar indirir. Global bir firma olup ülke ve coğrafyaya ayırmadan her insana sağlık açısından yardımcı olur. Önceliği her zaman saliktir ve büyük bir deposu vardır. Her türlü ilacın bulunmasının yani sıra nadir bulunan ilaçları da temin eder. İnsani projelerdeki eksiklikler ile birlikte kurumsal yerlerdeki her türlü eksikliği de giderir.

 Öncelik verdiği ve tedarik sağladığı bir başka baslık ise klinik araştırma temini olmaktadır. Firmamızın, klinik araştırmalara kesinti olmaksızın tıbbi malzeme ve cihaz göndermesi sağlık alanını ne kadar önemsediğinin bir göstergesidir. Klinik araştırmaların başarılı olması, bu çalışmaların büyük bir hız ile ilerlemesi, yeni üretilen bir ilacın tamamlanması ve istenilen şekilde hastaya uygulanması için bünyesi içerisinde bir bölüm ay irmiştir. Nedeni ise gereken yapılmadığı zaman hastaların bunun bedelini hayati ile ödediğini farkında olmasıdır. Hastaları ve sağlıklarını çok önemseyen firmamız, ilk adimin insanlara gereken ilaç ve malzeme temini değil, klinik araştırma temini olduğunun bilincinde hareket etmektedir.

Klinik Araştırmalar İçin Ürünlerin Depolanması ve Dağıtımında Önemli Noktalar

Bazı ilaçların özel durumlarda soğuk depolanarak dasitimin gerçekleştirilmesi

Klinik araştırma cihazlarının ve gereken malzemelerinin nakliyesinde son derece titiz bir taşıma sekli kullanılması

Ürün teslimlerinin hem ülke hem de dünya çapında düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesi

İlaçların ve malzemelerin son kullanım tarihlerine çok dikkat edilmesi

Klinik araştırma temini her an yapılacakmış gibi, hazır beklenmesi

Klinik araştırma tedarik aşamasını çok uzun zamandır gerçekleştiren firmamız, büyük bir depoya sahiptir. Bu güne kadar karşılaşılan sorunların çözümleri ile tüm deneyimlerimiz sonucunda, günümüzde en iyi olanakları sağlar duruma gelmiştir. Bunun için bünyesinde son derece nitelikli ve titiz elemanlarla çalışmalarına devam ettirmektedir. Klinik araştırma faaliyetleri ve klinik araştırma temini sırasında meydana gelen bütün sorunları ortadan kaldırır. Tedarik sürecini kaliteli ve güvenilir olarak gerçekleştirir. İlaç, tıbbi malzeme ve tıbbi cihaz ulaşımında tüm faktörleri göz önünde bulundurur. Bu faktörler; mevsim sıcaklıkları, ulaşımın nasıl gerçekleşeceği ve geçekleşen temin sürecinin ne kadar uzun olacağıdır. Bunun nedeni ise ilaç ve malzemelerin bozulmadan ulaştırılması gerektiği içindir.