İstanbul Pharma

Kullanıcı Sözleşmesi Bilgilendirme Formu

www.istanbulpharma.com.tr Kullanıcı Sözleşmesi Bilgilendirme Formu

 

Sayın www.istanbulpharma.com.tr kullanıcısı;


Web sitemize giriş yaparak ve/veya üyelik sağlayarak, aşağıdaki koşulları ve Gizlilik Sözleşmemizi kabul etmektesiniz. Hem tüm bu haklarınız hem de www.istanbulpharma.com.tr kullanıcısı/üyesi olmakla üstlendiğiniz yükümlülükler aşağıdaki bilgi formlarında kısaca ve ilgili sözleşmelerde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle her bir koşulu ve sözleşmeyi detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde hukukçularınıza danışmanızı önermekteyiz.


Bunun dışında her türlü sorunuz için;


•          www.istanbulpharma.com.tr web sitemizdeki Yardım bölümünü inceleyebilirsiniz,
•          www.istanbulpharma.com.tr web sitemizdeki İletişim bölümü vasıtasıyla bize sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz,
•          02122727126 numaralı telefonumuzdan veya info@istanbulpharma.com e-mail adresimizden 09:00-18.00 saatleri arasında bizlere ulaşarak her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz.

·                    İnternet Sitesi Kullanıcı Sözleşmesinin, Site kullanılmadan önce dikkatli bir şekilde okunması gerekmektedir.

·                    Kullanıcı, belirtilen şartların kendisi için uygun olmaması halinde Siteyi kullanmamalıdır.

·                    Siteyi kullanmak ve kişisel bilgilerin yer alacağı formu doldurmak, buradaki şartların peşinen ve itirazsız kabul edilmiş olduğu anlamına gelmektedir.

·                    İstanbul Pharma Company, dilediği zaman İnternet Sitesi Kullanıcı Sözleşmesi’nin içeriğini güncelleme ve/veya değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu sebeple kullanıcılarına siteye her girişte bu uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Siteye girilmesi, Sitenin ya da Sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, Sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan İstanbul Pharma Company sorumlu değildir.